İlk defa 1968’de Laleli’de açılan Uğur Dershaneleri ile Türkiye’deki eğitim anlayışı yeni bir bakış açısı kazandı. Uğur Dershaneleri, kısa süre içerisinde üniversiteye hazırlıkta öncü eğitim kurumlarından biri oldu. Böylece umut dolu birçok neslin hayallerine ulaşmalarını sağlayan Uğurlu hikâyeleri başladı.

Uğur Dershaneleri, özgün içeriklere sahip Uğur Yayınları ile öğrencilere başarının kaynağını sundu. Her öğrencinin farklı bir öğrenme yöntemi olduğuna inanan Uğur Dershaneleri, Kişiye Özgü Öğretim Modeli ile sınava hazırlık süreci eğitimlerinde çığır açtı.

Dershanelere yönelik düzenlemeler sırasında kurulan Uğur Hazırlık Liseleri, okul ve dershane kültürlerini sentezleyerek bu dönemde de gençleri hayallerine ulaştırmaya devam etti.

Uğur’un kazandıran geleneği, 2014 yılında Uğur Okulları olarak K-12 düzeyinde eğitimle buluştu. Lise ve üniversiteye hazırlıkta yeni sınav sistemlerine adapte edilen özgün yaklaşımlar, Uğur Kurs ve Uğur Kurs Next çatısı altında birleştirildi.

Eğitimde yarım asrı aşkın kazandıran gelenek, bugün Uğur Kurs Next’in özel çalışma grupları sayesinde ayrıcalıklı bir deneyime dönüşüyor. Türkiye’de eğitimin Uğur’u, Uğur Kurs Next ile velilere, öğrencileriyle birlikte “Yeni Nesil Hazırlık” hikâyesinin bir parçası olma fırsatı sunuyor.

KÖKLÜ EĞİTİM

MARKASI

Uğur Kurs Next’in eğitim içerikleri ve fiziksel şartları oluşturulurken global standartlar göz önünde bulunduruldu ve öğrencilerin başarıya giden yolda gerekli olan ihtiyaçları bu standartlara göre tasarlandı. Öğrencilere potansiyellerini açığa çıkarmak üzere ayrıcalıklı bir hazırlık deneyimi sunan Uğur Kurs Next; modern eğitim tasarımı, teknoloji entegrasyonu ve yarım asırlık kazandıran geleneği ile lise ve üniversiteye hazırlıkta velilerin yeni tercihi.

FARKIMIZ

  • Deneyimli Akademik Kadro
  • Özgün Yayınlar
  • Kişiye Özgü Öğretim Modeli
  • Yenilikçi Eğitim Anlayışı
  • Yüksek Başarı
  • Hazırlık Deneyimi

KURSLARIMIZ

Adana Uğur Kurs Next

İL : Adana
Telefon : 0322 232 60 70
Adres : Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:32/A Asma Kat No:32/A Asma Kat Çukurova / Adana
Devamı

İzmir Bayraklı Uğur Kurs Next

İL : İzmir
Telefon : 0232 486 03 03 
Adres : Mansuroğlu Mah. 1593/1 Sk. No:28/A Bayraklı/İzmir
Devamı

İzmir Karşıyaka Mavişehir Uğur Kurs Next

İL : İzmir
Telefon : 0232 503 14 14
Adres : Yalı Mah. 6504 Sokak No:4/C Mavişehir Karşıyaka - İzmir
Devamı

SOSYAL MEDYADA

UĞUR KURS NEXT