11

Kazandıran geleneği; Uğur Yayınları, özgün içerikler, sınav simülasyonları, yeni nesil ölçme ve değerlendirme teknikleri ile Uğur Kurs Next, sınava hazırlık eğitimine yeni başarılarla devam ediyor. Uğur Kurs Next ile öğrenciler kazanıyor, veliler gururlanıyor.

11

Sınava hazırlıkta öğrencilere yeni bir deneyim sunan Uğur Kurs Next’in sınıfları, maksimum 10 öğrenci kapasitesine göre dizayn ediliyor. Öğrencilerin tek başlarına çalışabilecekleri alanların dışında, kütüphaneler ve bilgisayar sınıfları da bulunuyor. 

11

Her gün her alanı değiştiren teknolojik gelişmeler, sınava hazırlık dönemindeki veli ve öğrencilerin de beklentilerini şekillendiriyor. Günümüzde veli ve öğrenciler, sınava hazırlıkta teknolojiyle entegre edilmiş bir eğitim deneyimi bekliyor. 

Öğrenciler, Uğur Kurs Next’teki eğitim süreleri boyunca onların ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış ve bireyselleştirilmiş modüler eğitim materyalleri kullanıyor. MEB ve ÖSYM tarafından belirlenen sınav müfredatına ve Uğur Kurs Next eğitim modeline göre kurgulanmış özgün sorulardan oluşan nitelikli basılı yayınlar sayesinde öğrenciler başarıya kolayca ulaşıyor.

 

Sınavlara hazırlıkta tüm dersleri ve konuları içeren fasiküller, kalıcı öğrenmeye giden yolda en büyük adımlardan birini oluşturuyor. Farklı zorluk seviyelerine göre hazırlanmış soru bankaları, öğrencilerin tüm soru tiplerini keşfetmesine yardımcı oluyor. Konu kavrama testleri ise ünitelerde bulunan konuların tamamen kavranmasına yardımcı oluyor.

Uğur Dijital ile öğrenciler hedeflerine göre tercihlerini belirliyor, etkili performans takibi ile veriler toplanıp tercihe yönelik program oluşturuluyor. Öğrenciler yapılan deneme sınavlarının raporlamaları ile Türkiye geneli sıralamalarını görebiliyor. Öğrencilerin akademik süreçleri ve etkinlik takvimi, ödevleri, testleri, sınavları gerçek zamanlı bildirimler ile takip ediliyor.

11


Zengin
Ders İçerikleri

11


Soru
Çözüm Videoları

11


Türkiye
Geneli Sıralama

11


Online
Deneme Sınavları

11


Zengin
İçerik

11


Kolay
Kullanım

Öğrenci
Öğretmen
Veli

Öğrenci

  • Hedef Belirleme
  • Kişiye Özgü Çalışma Planı
  • Türkiye Geneli Sıralama

Öğretmen

  • Etkili Performans Takibi
  • Hedefe Yönelik Tercih
  • Anlık Bildirim Sistemi

Veli

  • Duyuru ve Bilgilendirme
  • Hedef ve Performans Takibi
  • Kolay Kullanım
11

Öğrenciler, Uğur Dijital içerisinde bulunan eğitim odaklı canlı ders platformu olan SeeMeet ile gerektiğinde uzaktan ders yapabiliyor. Öğretmenler tarafından Uğur Dijital üzerinden belirlenen ve duyurulan canlı derslerde öğrenciler, normal bir sınıf ortamı gibi parmak kaldırabiliyor ve öğretmenler yoklama alabiliyor. Ekrana yansıtılan ders materyalleri ve testlerle canlı derse katılan tüm öğrenciler, ortak soru çözümleri yapabiliyor ve ders içeriklerini aynı anda görüntüleyebiliyor. SeeMeet’in mesajlaşma özelliği sayesinde öğrenciler ders sırasında öğretmenlerine sorularını yöneltebiliyor.

11