Hakkımızda

Uğur Kurs Hakkında

Uğur Kurs ile öğrenciler, akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken, kişiye özgü danışmanlar ile kariyer planlaması yaparak üniversiteye hazırlanır. Üniversite sınavlarına hazırlıkta konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanı sıra öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandıran Uğur Kurs, planlama, öğrenme, uygulama, ölçme ve değerlendirme süreçlerini takip ederek, eğitimin çıtasını yükseltmektedir.

Eğitim Değerlerimiz

1

Kişiye Özgü Danışmanlar

Türkiye’de ilk kez Uğur’da sunulan rehberlik hizmeti ile kişiye özgü danışmanlar, öğrencilerin doğru kariyer planlaması yapabilmeleri için yönlendirme hizmeti verir.

2

Zengin İçerikli Yayınlar

Uğur Kurs, tüm sene boyunca kullanılacak özgün ve zengin içeriklere sahip konu anlatımlı yayınlar, soru bankaları, konu kavrama testleri ve TYT-AYT deneme sınavları ile öğrencilerini sınavlarda başarıya hazırlar.

3

Performans Takibi

Sınavlara yönelik denemeler ve kişiye özgü danışmanlar sayesinde öğrencilerin bilgileri test edilir. Performans takibi doğrultusunda akademik yönlendirmeler yapılır.

4

Başarı Odaklı Ders Programı

Uğur Kurs’da öğrenciler, deneyimli öğretmenler ve başarı hedefine yönelik çalışma programı ile en iyi şekilde üniversiteye hazırlanır.

5

Deneme Sınavları

TYT – AYT denemeleri sayesinde öğrencinin bilgilerini test etmesi ve sınav deneyimi kazanması amaçlanır. Öğrenciler deneme sınavlarının çözümlerine, sınavdan hemen sonra karekod yöntemiyle ulaşabilmektedir.

6

Alanında Uzman Eğitmenler

Uğur Kurs sınıflarında verilen dersler, deneyimli ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde, her öğrenciye bire bir ilgi gösterilerek verilmektedir. Öğrencinin performansı doğrultusunda özel yönlendirmeler ile başarıya ulaşması sağlanır.